Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації законодавства

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації законодавства та визначення переліку адміністративних послуг, що надаються територіальним органом Міністерства внутрішніх справ України)» (далі – законопроєкт).

Законопроєкт розроблений з метою гармонізації категорій транспортних засобів, запровадження в інтересах безпеки на дорозі поступового доступу до відповідних категорій транспортних засобів, унормування мінімального та максимального віку для допуску осіб до керування певними категоріями транспортних засобів, встановлення нових термінів дії посвідчень водія для різних категорій транспортних засобів з подальшою можливістю продовження терміну їх дії, а також підвищення рівня захисту посвідчення водія від підробок шляхом запровадження у ньому як складової частини мікрочипу. Також законопроєктом передбачено визначити вичерпний перелік адміністративних послуг, які надаються сервісними центрами Міністерства внутрішніх справ України, а також встановлення розміру вартості за їх надання та строків. Окрім цього, реалізація законопроєкту врегулює актуальне на сьогодні питання реєстрації тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, іншої техніки та видачі посвідчень тракториста-машиніста.

Реалізація законопроєкту створить належне нормативне підґрунтя для подальшої імплементації Директиви 2006/126/ЄС та забезпечить максимальне наближення норм національного законодавства до норм законодавства Європейського Союзу.

Зауваження та пропозиції до законопроєкту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування (31.08.2020) в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected];

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, e-mail: [email protected].

 

 

 

 

 

 

 

 

Герої МВС