Contrast
Letter

Оголошення про добір на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу

Наказ від 09.02.2021 р. № 102 Про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби категорії «Б» на період дії карантину

Додаток
до наказу Міністерства
внутрішніх справ України
​від 09 лютого 2021 року № 102

Назва та категорія посади, щодо якої прийнято рішення про необхідність призначення

Заступник начальника відділу методологічного забезпечення управління координації пенсійних питань та соціальної роботи Департаменту персоналу Міністерства внутрішніх справ України, категорія «Б»

Посадові обов’язки

 1. Розробляє та бере участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів, що стосуються питань управління персоналом, трудових відносин та державної служби.

  2. Здійснює інформаційно-аналітичну та організаційну роботу з питань роботи управління та відділу.

  3. Готує збірники нормативно-правових документів і методологічних розробок з питань роботи відділу, а також опрацьовує нормативно-правові акти, які надходять з інших державних органів та центральних органів виконавчої влади.

  4. Забезпечує реалізацію законів та підзаконних актів щодо пенсійного забезпечення колишніх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.

  5. Вивчає досвід зарубіжних країн з питань пенсійного забезпечення поліцейських та військовослужбовців.

  6. Уживає заходів щодо виконання рішень судів, які набрали законної сили.

  7. Сприяє реалізації єдиної державної політики, спрямованої на досягнення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у межах своїх повноважень.

  8. Забезпечує в межах компетенції виконання нормативно-правових актів з питань дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігає та протидіє дискримінації за ознакою статі та сексуальним домаганням. 

  9. Забезпечує розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів України, запитів на інформацію з питань пенсійного забезпечення та соціального захисту.

10. Здійснює інші повноваження, визначені законом, та виконує інші доручення керівництва Департаменту.

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно із штатним розписом у розмірі 12 100 гривень.

Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Інші надбавки, доплати та премії – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:

1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня             2020 року № 290 (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Додатки до заяви не є обов’язковими для подання.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема, стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Інформація приймається до 16.45 години 12 лютого 2021 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору з призначення на вакантну посаду

Куліш Ігор Васильович,
+38 (044) 256 13 56
е-mail: [email protected]

Вимоги

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби  категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою