Contrast
Letter

Recruitment announcements for the vacant position of Head of information support and monitoring of the Department of ensuring the formation of state policy in combating drug-related crime of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine

Наказ від 29.01.2021 № 67 Про необхідність призначення на вікантні посади державної служби категорії «Б» та «В» на період дії карантину

Додаток
до наказу Міністерства
внутрішніх справ України
​від 29 січня 2021 року № 67

Назва та категорія посади, щодо якої прийнято рішення про необхідність призначення

Начальник відділу інформаційного забезпечення та моніторингу Управління забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності Міністерства внутрішніх справ України, категорія «Б»

Посадові обов’язки

1. Здійснює організаційно-методичне керівництво відділом та контролює роботу його працівників, а також дотримання працівниками відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконання законодавства України з питань державної служби, запобігання корупції тощо.

2. Здійснює інформаційно-аналітичну підтримку діяльності Управління.

3. Готує і подає на підпис або погодження Міністрові, його заступнику, згідно з розподілом функціональних обов’язків, проєкти організаційно-розпорядчих актів, розроблених Управлінням.

4. За дорученням начальника Управління готує інформаційно-аналітичні, статистичні матеріали та інші документи з питань, що належать до компетенції відділу.

5. Опрацьовує вхідну кореспонденцію, яка надходить з міністерств, відомств, інших органів виконавчої влади, розглядає скарги, заяви і звернення громадян та здійснює їх своєчасне виконання та забезпечує контроль за роботою підлеглих працівників на цьому напрямку. 

6. Організовує збір, узагальнення інформаційно-аналітичних, статистичних матеріалів та інших документів з питань, що належать до компетенції Управління.

7. Забезпечує підготовку за напрямами діяльності, проєкти наказів, рішень колегій Міністерства, нарад керівництва Управління, відділу, інших документів.

8. Організовує проведення, у межах компетенції, засідань робочих груп, нарад, підготовку матеріалів до них, опрацьовує матеріали за результатами засідань, відомчих, міжвідомчих робочих груп.

9. Бере участь у роботі відомчих, міжвідомчих робочих груп, створених з метою підготовки змін до чинного законодавства у сфері протидії наркозлочинності, підвищення рівня боротьби з нею.

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно із штатним розписом у розмірі 13 700 гривень.

Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Інші надбавки, доплати та премії – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:

1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня             2020 року № 290 (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Додатки до заяви не є обов’язковими для подання.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Інформація приймається до 18 години                          01 лютого 2021 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору з призначення на вакантну посаду

Куліш Ігор Васильович,

+38 (044) 256 13 56

е-mail: [email protected]

 

Вимоги

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби  категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою