Contrast
Letter

Recruitment announcements for the vacant position of department head

Наказ від 18.02.2021 № 130 Про необхідність призначення на вакантну посаду державної служби категорії «Б» на період дії карантину

Додаток
до наказу Міністерства
внутрішніх справ України
​від 18 лютого 2021 року № 130

Назва та категорія посади, щодо якої прийнято рішення про необхідність призначення

Начальник відділу № 2 головного управління з питань деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим та інших тимчасово окупованих територій України Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства внутрішніх справ України, категорія «Б»

Посадові обов’язки

1. Керує роботою відділу, несе персональну відповідальність за результати його діяльності, якісне та ефективне виконання покладених завдань.

2. Забезпечує здійснення аналізу безпекових проблем та ефективності реалізації напрямків діяльності МВС у сфері деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій відповідно до компетенції, спільно із центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України (далі – ЦОВВ), та Національною гвардією України (далі – НГУ) готує пропозиції МВС до проєктів планів пріоритетних дій Уряду.

3. Організовує вжиття заходів із забезпечення формування державної політики у сфері деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій відповідно до програм діяльності Кабінету Міністрів України, планам пріоритетних дій Уряду, іншим документам державної політики, за необхідності готує відповідні пропозиції.

4. Забезпечує координацію та контроль за виконанням структурними підрозділами МВС, НГУ, ЦОВВ, вимог законодавства та нормативно-правових актів, що стосуються деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, та здійснює нагляд за їх виконанням.

5. Вносить пропозиції щодо формування цілей та пріоритетів діяльності МВС у сфері деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій. Організовує підготовку пропозицій МВС до програм діяльності Кабінету Міністрів України відповідно до компетенції Директорату.

6. Вносить пропозиції щодо вдосконалення діяльності ЦОВВ та НГУ, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій у сфері деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, надання структурним підрозділам апарату МВС необхідної методично-консультативної допомоги.

7. За дорученням керівництва організовує роботу щодо розроблення проєктів нормативно-правових актів з питань формування державної політики у сфері деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій відповідно до компетенції МВС.

8. Бере участь в опрацюванні та здійсненні фахової експертизи проєктів нормативно-правових актів, що розроблені органами системи МВС та подані на погодження Міністру, а також проєктів нормативно-правових актів, що розроблені Міністерствами, іншими ЦОВВ та надійшли на погодження до МВС чи ЦОВВ.

9. Організовує проведення моніторингу інформаційного середовища тимчасово окупованих територій щодо виявлення існуючих інформаційних викликів та загроз у сфері публічної безпеки і громадського порядку, цивільного захисту, безпеки державного кордону та міграційних процесів, забезпечення в межах компетенції реалізації системи стратегічних комунікацій для реагування на такі виклики та загрози.

10. Забезпечує підготовку матеріалів для оперативного інформування керівництва МВС про події, які можуть викликати значний суспільний резонанс, несуть потенційну загрозу правопорядку, безпеці людини, суспільства і держави з боку тимчасово окупованих територій.

11. Сприяє забезпеченню реалізації єдиної державної політики, спрямованої на досягнення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у межах своїх повноважень, дотримання в межах компетенції принципу забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у своїй діяльності, забезпечення в межах компетенції виконання нормативно-правових актів з питань дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі та сексуальним домаганням.

12. Відповідно до компетенції розглядає звернення та запити фізичних і юридичних осіб (у тому числі запитів на публічну інформацію), звернень та запитів народних депутатів України та своєчасне їх опрацювання в порядку і строки, визначені законодавством України

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно із штатним розписом у розмірі 13 700 гривень.

Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Інші надбавки, доплати та премії – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

 

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:

1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290 (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Додатки до заяви не є обов’язковими для подання.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Інформація приймається до 18.00 години 22 лютого 2021 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору з призначення на вакантну посаду

Куліш Ігор Васильович,

+38 (044) 256 13 56

е-mail: [email protected]

Вимоги

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби  категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою