Contrast
Letter

Recruitment announcements for the vacant position of Chief Specialist of the Department of Production Studio Work of the Ministry of Internal Affairs Department of Communication of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine

Додаток
до наказу Міністерства
внутрішніх справ України
від 15 грудня 2020 року № 860

Назва та категорія посади, щодо якої прийнято рішення про необхідність призначення Головний спеціаліст відділу роботи продакшн-студії МВС Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України, категорія «В»
Посадові обов’язки 1. Здійснює написання текстів сценаріїв, окремих фрагментів сценаріїв, сюжетів та інших матеріалів з метою забезпечення ефіру грамотним, якісним і професійно виконаним продуктом.
2. Розробляє творчі ідеї програм та їхню драматургію, спільно з режисером-постановником і творчою групою шукає нові сюжетні ходи, розробляє концепції, пропонує нові рішення та їх втілення у відеоматеріалах. 3. Здійснює сценарне розроблення заявлених у програмах тем, збирає всі необхідні для написання сценаріїв факти та матеріали, працює на освоєнні об’єктів, зустрічається з героями майбутніх відеоматеріалів, за потреби готує їх до майбутніх інтерв’ю.
4. У межах своєї компетенції у визначеній сфері діяльності Департаменту забезпечує взаємодію із структурними підрозділами апарату Міністерства,  центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, Національної гвардії, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС.
5. Бере участь у розробленні проєктів законодавчих та нормативно-правових актів, поточних та перспективних планів роботи апарату МВС та Департаменту.
6. Готує відповідні проєкти рішень щодо поточних завдань, бере участь у розробленні пропозицій, комплексних заходів, що стосуються визначеної сфери діяльності.
7. Бере участь у проведенні брифінгів, прес-конференцій, прямих ефірів на радіо та телебаченні, круглих столах за участю керівництва МВС.
8. Розробляє та реалізовує плани комплексних SMM-кампаній.
9. Своєчасно надає відповіді на  листи, звернення, заяви, скарги, запити на інформацію з питань, що належать до компетенції відділу
Умови оплати праці Посадовий оклад згідно із штатним розписом у розмірі 10 600 гривень. Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).
Інші надбавки, доплати та премії – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
Інформація про строковість призначення на посаду На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства
Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:
1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290 (далі – Порядок);
2) резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку;
3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
Додатки до заяви не є обов’язковими для подання.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Інформація приймається до 16.45 години 18 грудня 2020 року.
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору з призначення на вакантну посаду Куліш Ігор Васильович,
+38 (044) 256 13 56
е-mail: [email protected]
Вимоги
Освіта Вища, за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра
Досвід роботи Не потребує
Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою