Contrast
Letter

Recruitment announcements for the vacant position of Chief Specialist of the Personnel Department of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine

Додаток 
до наказу Міністерства 
внутрішніх справ України від
09 вересня 2020 року № 653

Оголошення про добір
на зайняття вакантної посади головного спеціаліста
Департаменту персоналу Міністерства внутрішніх справ України

Назва та категорія посади, щодо якої прийнято рішення про необхідність призначення

Головний спеціаліст Департаменту персоналу Міністерства внутрішніх справ України, категорія «В»

Посадові обов’язки

Відповідає за взаємодію і координацію в МВС, апаратах територіальних органів, закладах, установах що належать до сфери управління МВС, апаратах центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України (далі – ЦОВВ), заходів із забезпечення діяльності в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; взаємодію і координацію діяльності служб управління персоналом ЦОВВ з питань інформаційного та методичного забезпечення роботи з добору персоналу.

Спільно із службами управління персоналом апаратів територіальних органів, закладів, установ, що належать до сфери управління МВС, апаратів ЦОВВ, готує документи про заходи із забезпечення діяльності в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Здійснює аналіз документів, які надійшли від служб управління персоналом, щодо заходів із забезпечення діяльності в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та вносить керівництву Департаменту пропозиції щодо поліпшення діяльності цього напрямку.

Безпосередньо розглядає листи, пропозиції з питань діяльності в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Веде необхідну документацію та обліки з питань діяльності в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Дотримується правил внутрішнього трудового розпорядку. Виконує окремі доручення керівництва відділу, управління та Департаменту

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно із штатним розписом у розмірі 10 600 гривень.

Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Інші надбавки, доплати та премії – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Перелік інформації, необхідної для призначення на вакантну посаду, в тому числі форма, адресат та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:

1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня             2020 року № 290 (далі – Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Додатки до заяви не є обов’язковими для подання.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим в оголошенні вимогам, зокрема стосовно досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Інформація приймається з 10 вересня 2020 року до 18 години 14 вересня 2020 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення добору з призначення на вакантну посаду

Куліш Ігор Васильович,

+38 (044) 256 13 56

е-mail: [email protected]

 

Вимоги

Освіта

Вища, за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра

Досвід роботи

Не потребує

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою