Контраст
Шрифт

Проєкт наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07 грудня 2009 року № 515»

Повідомлення

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07 грудня 2009 року № 515»

 

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України«Про внесення змін до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07 грудня 2009 року № 515» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено Міністерством внутрішніх справ України відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року № 320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни, у тому числі, до Порядку підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 487.

Розроблення та прийняття проєктунаказу обумовлено необхідністю зменшити адміністративний тиск у сфері підготовки водіїв транспортних засобів шляхом відміни процедури придбання в територіальних органах з надання сервісних послуг МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу, замінивши її внесенням відповідних електронних форм цих свідоцтв до Єдиного державного реєстру МВС, та запровадження дистанційної електронної реєстрації груп, що проходитимуть навчання.

Крім того, проєктом наказу передбачається узгодження та приведення порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів у відповідність до вимог законодавства.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту наказу від юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування (09 грудня 2019 року) в паперовій або в електроннійформі за адресами:

Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected].,(044) 374 10 88 (Рудий Сергій Анатолійович);

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, e-mail: [email protected].

 

Герої МВС