Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстр

Повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблений з метою вдосконалення та спрощення процедури внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Порядком внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада  2018 року № 1197 (далі – Порядок), визначено механізм внесення до Єдиного державного реєстру транспортних засобів відомостей про належного користувача транспортного засобу.

Проте під час внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу виникають деякі труднощі.

З метою вирішення проблемних питань щодо внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів проєкт постанови пропонує внесення деяких змін до Порядку.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати опублікування (26.08.2020) в письмовій або електронній формах за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected]., (044) 374 10 51 (Гуменюк Ольга Миколаївна).