Контраст
Шрифт

Доопрацьований проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї ... »

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) доопрацьованого проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови доопрацьовано з урахуванням зауважень та пропозицій зацікавлених органів.

Проєкт постанови розроблено Міністерством внутрішніх справ України з метою приведення Ліцензійних умов у відповідність до Закону України від 02 жовтня 2019 року № 139-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності». Прийняття проєкту постанови сприятиме приведенню регуляторного акта у відповідність до законодавства, удосконаленню його положень, визначення чітких, зрозумілих, однозначних для застосування органом ліцензування та виконання здобувачем ліцензії, ліцензіатом умов започаткування і провадження господарської діяльності у відповідній сфері.

Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови проводяться тут. Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати оприлюднення (23.09.2020) в письмовому вигляді на електронну адресу: [email protected]. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Кревсун Людмила Василівна, (044) 256-18-30.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проєкту постанови надаються також на адреси Державної регуляторної служби України: поштову – вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну – [email protected].

 

Герої МВС