Контраст
Шрифт

Українська асоціація представниць правоохоронних органів

Українська асоціація представниць правоохоронних органів (УАППО) – це громадська організація, яка об’єднує жінок та чоловіків із різних правоохоронних агенцій.

Основна мета діяльності УАППО – сприяти рівним правам і можливостям жінок та чоловіків в правоохоронних органах України; підтримка жіночого лідерства; боротьба з ґендерними стереотипами та дискримінацією.

Робота УАППО спрямована на те, щоб сформувати та утвердити образ жінки правоохоронниці як лідерки, професіоналки, та фахівчині у своїй справі.

Більша видимість та залучення жінок до правоохоронних органів на усіх рівнях сприяють зростанню рівня довіри та впевненості з боку населення, громади та суспільства в цілому. Це дозволяє зробити роль жінок у побудові сталого миру та безпеки більш видимою. Ми переконані, що усвідомлення принципів ґендерної рівності серед українських правоохоронців надзвичайно важливе для сприяння добробуту та безпеці в нашій країні.

Місія УАППО - бути лідером у досягненні національних та глобальних завдань щодо забезпечення ґендерної рівності шляхом посилення ролі та підвищення професійності жінок у правоохоронних органах України.

Бачення - Створити ґендерно-збалансоване та ґендерно-чутливе середовище в правоохоронних органах України, що в свою чергу сприятиме забезпеченню надання ґендерно-орієнтованих послуг в громадах.

УАППО – це:

  • платформа для відкритого спілкування та обміну досвідом
  • нарощування потенціалу жіночого лідерства
  • впровадження політики ґендерної рівності
  • залучення найкращих міжнародних практик.

 

Переваги участі в Асоціації

УАППО працює як платформа для обміну досвідом у сфері лідерства і кар’єрного зростання та пропонує своїм членам:

  • професійний та особистісний розвиток (тренінги, семінари, вебінари, заняття з тактичної та вогневої підготовки, самооборони)
  • допомогу в пошуку балансу між роботою та особистим життям
  • можливість долучитися до розбудови системи наставництва в правоохоронних органах
  • сприяння в наданні комплексної допомоги (психологічної, юридичної тощо)

Однією з важливих функцій УАППО є створення мережі представниць правоохоронних органів по всій Україні для діалогу й обміну ідеями. Ми хочемо, щоб якомога більше жінок у правоохоронних органах могли розвивати свої лідерські якості та професійно зростати.

 

Членство в УАППО

Членство в Асоціації відкрите для жінок і чоловіків, які є представниками правоохоронних органів та навчальних закладів системи МВС України.

 

Приєднатися до УАППО.

Діяльність