Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проєкту наказу МВС України «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань організації спеціального навчання працівників дорожнього перевезення небезпечних вантажів»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) повідомляємо про оприлюднення 18 травня 2022 року на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України доопрацьованого проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань організації спеціального навчання працівників дорожнього перевезення небезпечних вантажів» (далі – проєкт наказу): (Проєкт наказу).


Проєкт наказу розроблено Міністерством внутрішніх справ України з метою вдосконалення правового регулювання у сфері дорожнього перевезення небезпечних вантажів та установлення єдиного механізму регулювання щодо проведення спеціального навчання працівників суб’єктів дорожнього перевезення небезпечних вантажів у відповідності до вимог міжнародних договорів України у сфері дорожнього перевезення небезпечних вантажів.


Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня оприлюднення в письмовому вигляді на поштову адресу: Головний сервісний центр МВС,  вул. Лук’янівська 62, м. Київ, 04071, або на електронну адресу: [email protected] Відповідальна особа: Хабінська Ольга Михайлівна, т. 374-10-35, електронна адреса: [email protected] .
Відповідно до статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проєкту наказу надаються також Державній регуляторній службі України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; або на електронну адресу: [email protected] .


Електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу проводяться тут (гіперпосилання).

 

Проєкт наказу

Пояснювальна записка до наказу

Аналіз регуляторного впливу

Порядок складання іспитів

Додаток 1 до Порядку складання іспитів

Додаток 2 до Порядку складання іспитів

Вимоги до центрів спеціального навчання водіїв 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

 

 

Герої МВС