Що сьогодні заважає інвестувати в Україну? Відповідь на питання досить проста. Корупція, бюрократизованість, незахищеність власності, рейдерство, нерівність всіх перед Законом – все це серйозні ризик-фактори для бізнесу.
Держава зацікавлена в тому, аби звести до мінімуму подібні негативні явища, захистити як українського бізнесмена, так і іноземного інвестора та його власність.
Тому ефективний захист бізнесу — це про наше сьогодення і майбутнє, це запорука зміцнення економічного потенціалу України, а потужна, розвинена економіка — це успішна країна!
Держава має докласти максимум зусиль, аби мінімізувати тиск на бізнес і ризики рейдерських атак та створити адекватні й дієві інструменти захисту.
Саме тому сьогодні ми запускаємо додатковий механізм оперативного захисту — відкриваємо консультативно-дорадчий орган - Офіс захисту бізнесу при Міністерстві внутрішніх справ України, де кожен підприємець і інвестор зможе отримати необхідну допомогу та ефективно захистити свої права.
Наша глобальна мета — зробити бізнес-середовище в Україні максимально захищеним та привабливим для інвесторів! Як українських, так і закордонних.
Конкретними напрямками роботи Офісу захисту бізнесу будуть:
По-перше, протидія Рейдерству. Кожен факт порушення прав власності буде розглядатись, як наступ на базове конституційне право громадян – право власності!
По-друге, боротьба з корупцією та зловживаннями стосовно бізнесу в структурах МВС.
По-третє, детінізація ринку тютюну, спирту та палива. Кожен рік, за розрахунками експертів, держава недотримує десятки мільярдів гривень податків від несплати акцизів та інших податків через нелегальну торгівлю паливом, тютюном, спиртними напоями. Так бути не повинно!
По-четверте, це допомога Державній митній службі та іншим правоохоронним органам в боротьбі з контрабандою. Саме через контрабанду, за висновками експертів, український бюджет недоотримує, за різними оцінками, від 100 до 150 мільярдів гривень щорічно. А українські товаровиробники не можуть конкурувати з імпортними товарами, з яких не сплачені податки.
По-п’яте, це питання боротьби з контрафактною продукцією, порушенням авторських прав та підробкою торгівельних марок. Легальні товаровиробники потерпають від масової підробки їхньої продукції, яка масово продається через мережу Інтернет та в роздрібних мережах. Один із яскравих прикладів - це підробка кави, цукерок, спиртних напоїв.
В полі зору та реагування Офісу захисту бізнесу будуть і інші питання порушення прав підприємців правоохоронцями в структурах МВС - Національній поліції, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Державній міграційній службі.
Керівником Офісу захисту бізнесу визначено:
Контактні телефони Офісу захисту бізнесу:
Email:
МВС України - Нарада з питань захисту бізнесу та інвестицій
Операція «Акциз»: Нацполіція склала 59 адмінпротоколів про переміщення безакцизних товарів
Протидія рейдерству в Київській області, підробці документів і незаконному переоформленню земель
МВС та Американська торговельна палата в Україні підписали Меморандум про співпрацю