Контраст
Шрифт

МВС та Американська торговельна палата в Україні підписали Меморандум про співпрацю

clock
28.12.2021 17:35

Сьогодні, 28 грудня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер підписали спільний Меморандум про співпрацю. 

«Попри велику кількість завдань, які виконує Міністерство внутрішніх справ України, ми добре розуміємо необхідність захисту інвестицій у нашу країну. Чесна робота бізнесу в Україні зміцнює економіку держави, а це, своєю чергою, дає можливість платити достойну зарплату поліцейським чи закуповувати техніку для рятувальників», - зазначив Денис Монастирський. 

Міністр розповів представникам торговельної палати про результати роботи «Офісу захисту бізнесу» та про проведення спільної операції «Акциз». 

Денис Монастирський подякував представникам американської бізнес-асоціації за ініціативи та висловив сподівання на спільні проєкти.

Своєю чергою президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер подякував Денису Монастирському за двосторонню співпрацю та наголосив, що бізнес радо вітає відкриття Офісу захисту бізнесу в МВС. 

«Від імені нашої асоціації дякую за ту роботу, яку вже розпочали та за ті можливості, які чекають нас попереду. Ми раді, що ведеться діалог, що МВС почуло голос бізнесу, що нарешті запрацював Офісу захисту бізнесу», - сказав він.

Департамент комунікації МВС України 

Схожі матеріали
Герої МВС