Контраст
Шрифт

Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух»

Повідомлення

про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон), з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» (далі  – проект Закону) та аналіз його регуляторного впливу.

Розробник – Міністерство внутрішніх справ України.

Проект Закону розроблено Міністерством внутрішніх справ України з власної ініціативи з метою упорядкування процедури присвоєння та виготовлення номерних знаків для транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, та номерних знаків для разових поїздок, а також ведення обліку суб’єктів господарювання, які їх виготовляють.

Передача функції з виготовлення номерних знаків для транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, та номерних знаків для разових поїздок забезпечить економію бюджетних коштів та призведе до розвитку малого бізнесу.

Облік суб’єктів господарювання, які виготовляють зазначені номерні знаки, дасть можливість дізнатись де саме був виготовлений номерний знак, у випадку, якщо номерний знак не буде відповідати вимогам державних стандартів.

Зауваження та пропозиції до зазначених проекту постанови та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01601;

або в електронному вигляді на адресу: zakon.duz@mvs.gov.ua

Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються також на адреси Державної регуляторної служби України:

поштову: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011;

[email protected]

Герої МВС