Контраст
Шрифт

Оголошення № 2 про результати проведеного конкурсного відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських, членів сімей загиблих поліцейських та працівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області

1. Замовник

1.1 Найменування: Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.

1.2 Ідентифікаційний код: 40108672.

1.3 Місцезнаходження: вул.Театральна, 10, м.Вінниця, 21050.

1.4 Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Заступник голови комісії- Шевчук Юрій Борисович (роб. тел. 59 40 03);

Секретар комісії- Клюса Тетяна Володимирівна (роб. тел. 59 41 93, моб. тел. 0984178127).

1.5 Розпорядник коштів: Міністерство внутрішніх справ України.

2. Джерело фінансування: кошти Державного бюджету України.

3. Адреса веб-сайту, на якому замовником розміщується інформація про закупівлю: www.npu.gov.ua , www.vn.npu.gov.ua та mvs.gov.ua

4. Інформація про відбір пропозицій:

4.1 Найменування предмета закупівлі:

Лот 1: 1 однокімнатна квартира у місті Вінниці та/або в населених пунктах Вінницькій області, розташованих на відстані 15 кілометрів від міста Вінниці*;

Лот 2: 1 двокімнатна квартира у м. Вінниці та/або населених пунктах Вінницькій області, розташованих на відстані 15 кілометрів від міста Вінниці*.

Лот 3: 1 однокімнатна квартира у місті Вінниці та/або в населених пунктах Вінницькій області,

розташованих на відстані 15 кілометрів від міста Вінниці*(для забезпечення житлом членів сім’ї загиблого поліцейського);

Лот 4: 1 двокімнатна квартира у м. Вінниці та/або населених пунктах Вінницькій області, розташованих на відстані 15 кілометрів від міста Вінниці*(для забезпечення житлом членів сім’ї загиблого поліцейського).

*Відстань від обласного центру (міста Вінниці) до населеного пункту в якому пропонується житло - це найкоротша відстань від дорожнього знаку «Кінець населеного пункту» (Вінниця) до дорожнього знаку «Початок населеного пункту» (населений пункт в якому пропонується житло) по автомобільним дорогам з асфальтобетонним покриттям.

5. Розкриття конкурсних пропозицій відбулось 20.10.2022 за адресою м. Вінниця, вул. Театральна, 10, ГУНП у Вінницькій області, 21050, зал нарад.

6. Результат закупівлі:

Переможцями визнано:

Лот №1 – переможцем конкурсного відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських, членів сімей загиблих поліцейських та працівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області визнано конкурсну пропозицію щодо придбання житла площею 41,0 кв. м., подану фізичною особою Кісером Віталієм Анатолійовичем.

Лот №2 – переможцем конкурсного відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських, членів сімей загиблих поліцейських та працівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області визнано конкурсну пропозицію щодо придбання житла площею 56,8 кв. м., подану фізичною особою Гребенюком Олександром Олексійовичем.

Лот № 3 – переможцем конкурсного відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських, членів сімей загиблих поліцейських та працівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області (для забезпечення житлом членів сім’ї загиблого поліцейського) визнано конкурсну пропозицію щодо придбання житла площею 47,8 кв. м., подану фізичною особою Палієнко Мариною Вячеславівною.

Лот № 4 – переможцем конкурсного відбору пропозицій з придбання житла для поліцейських, членів сімей загиблих поліцейських та працівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області (для забезпечення житлом членів сім’ї загиблого поліцейського) визнано конкурсну пропозицію щодо придбання житла площею 57,9 кв. м., подану фізичною особою Павленком Віталієм Олександровичем.

Голова конкурсної комісії  Олег КАШПЕРУК

28.10.2022