Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

У МВС проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби Департаменту внутрішнього аудиту МВС

Відповідно до вимог пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, повідомляємо, що за результатом конкурсів, оголошених наказом МВС України від 28.02.2018 № 155 на зайняття вакантних посад державної служби Департаменту внутрішнього аудиту, переможцями та другими кандидатами за результатами конкурсів визначено:

Прізвище, ім’я та
по батькові кандидата

Результат (загальна сума балів)

Примітка

Головний спеціаліст відділу аудиту відповідності управління внутрішнього аудиту та контролю військових формувань і органів влади, діяльність яких координується Міністром, який дислокується в м. Львів (72398)

Божок Юлія Віталіївна

10,00

Переможець конкурсу

Боднар Ігор Іванович

8,87

Другий за результатами конкурсу

Головний спеціаліст відділу аудиту ефективності та оперативних перевірок управління внутрішнього аудиту та контролю військових формувань і органів влади, діяльність яких координується Міністром, який дислокується в м. Харків (1 посада)

Кузьмин Сергій Юрійович

8,83

Переможець конкурсу

-

-

Другий за результатами конкурсу не визначений

Конкурсною комісією не визначено переможця конкурсного відбору на заняття вакантної посади головного спеціаліста відділу аудиту ефективності та оперативних перевірок управління внутрішнього аудиту та контролю військових формувань і органів влади, діяльність яких координується Міністром, який дислокується в м. Харків (2 посада).