Контраст
Шрифт

Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Управління медичного забезпечення та реабілітації МВС України

Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців Управління медичного забезпечення та реабілітації, а саме:

- головного спеціаліста відділу організаційно-методичного забезпечення;

- провідного спеціаліста відділу організаційно-методичного забезпечення;

- головного спеціаліста відділу організації екстреної медицини та медико - біологічного захисту;

- провідного спеціаліста відділу організації екстреної медицини та медико -біологічного захисту;

- провідного спеціаліста відділу організації медичної допомоги;

- головного спеціаліста відділу медичної реабілітації та відновного лікування;

- провідного спеціаліста відділу медичної реабілітації та відновного лікування.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи не менше двох років або досвід роботи на посадах державної служби чи посадах в органах місцевого самоврядування не менше одного року.

Вимоги до кандидатів на посаду провідного спеціаліста: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, стаж роботи не менше двох років.

Кандидати подають документи, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», особисто протягом ЗО днів з дня розміщення оголошення за адресою: 01601, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 18 (Управління медичного забезпечення та реабілітації, каб. 5), в робочі дні з 15 до 16 години.

Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 256-12-97 (внутрішній 22-97)

#вшануйгероя