Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців Департамент інформаційних технологій МВС України

Міністерство внутрішніх справ України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця, а саме:

головного спеціаліста відділу сертифікації електронних ключів та захисту персональних даних Департаменту інформаційних технологій.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді спеціаліста не менше З років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років. Відповідні знання в правоохоронній сфері, інженерія, вільне володіння комп'ютерною технікою.

Кандидати подають документи, які визначені постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантній, посад державних службовців», особисто протягом ЗО днів з дня опублікування оголошення за адресою: 01601, м. Київ вул. Академіка Богомольця, 10 (приймальна громадян), у робочі дні з 15 до 16 години.

Інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати за тел. 254-76-23 (внутрішній 76-23) та 254-73-32 (внутрішній 73-32)