Наказ від 26.12.2022 №849 "Про внесення змін до Типових навчально-тематичних планів та програм курсів спеціального навчання водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, та уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів автомобільними дорогами"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.12.2022 Київ №849

Про внесення змін до Типових навчально-тематичних планів
та програм курсів спеціального навчання водіїв транспортних
засобів, що перевозять небезпечні вантажі, та уповноважених
з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів
автомобільними дорогами

 


Відповідно до пункту 4 Порядку проведення спеціального навчання працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1285, 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Унести зміни до Типового навчально-тематичного плану та програм курсів спеціального навчання водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26 листопада 2021 року № 875, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Унести зміни до Типового навчально-тематичного плану та програм курсів спеціального навчання уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів автомобільними дорогами, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26 листопада 2021 року № 875, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Департаменту комунікації МВС забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України.

4. Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2023 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міністр Денис МОНАСТИРСЬКИЙ

 

Типовий навчально–тематичний план курсів спеціального навчання водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі


Типовий навчально–тематичний план курсів спеціального навчання уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів автомобільними дорогами