Contrast
Letter

Проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоцик

Повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблений з метою унормування механізму відносин, оптимізації, доступності та спрощення отримання послуги з державної реєстрації нових автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів.

Проєктом постанови пропонується встановити чіткий та доступний для розуміння механізм реалізації участі суб’єктів господарювання у реєстрації нових транспортних засобів.

Зазначене дозволить, за бажанням покупців нових транспортних засобів, отримати реєстраційні документи на транспортний засіб та номерні знаки безпосередньо у приміщенні суб’єкта господарювання, у якого такий транспортний засіб було придбано.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати оприлюднення (21.01.2021) в письмовій формі за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, або на електронну адресу: [email protected].  Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Наталія Василівна Фурман, (044) 374 10 51.