Контраст
Шрифт

За вихідні на адмінмежі з Кримом виявили 17 підроблених довідок про негативний результат ПЛР-тесту

clock
15.11.2021 11:43

Фальшиві документи виявили в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак», що на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

Протягом минулих вихідних прикордонники Херсонського загону в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак», що на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, під час перевірки документів виявили підроблені довідки про негативний результат ПЛР-тесту у 17 громадян України.

Про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого статтею 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» військовослужбовці повідомили представників Національної поліції.

Ще у двох громадян України прикордонники виявили частково підроблені паспортні документи, в яких їх власники власноруч зробили підчистки та виправлення установчих даних.

Нагадуємо, що у відповідності до Кримінального Кодексу України використання завідомо підробленого документа карається штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

За матеріалами ДПСУ

Схожі матеріали