Контраст
Шрифт

За тиждень поліцейські Донеччини склали 31 адмінматеріал та винесли 338 постанов щодо порушень карантинних обмежень

clock
25.10.2021 16:26

Загалом з 18 жовтня правоохоронці у складі мобільних рейдових груп перевірили більше 4 000 суб’єктів господарювання.

З 18 жовтня рішенням уряду встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Донецької області. Поліцейські проводять превентивну роботу щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції.

З цією метою спільно з представниками Держпродспоживслужби, Укртрансбезпеки, муніципальної охорони, органів місцевого самоврядування та санітарними лікарями створено рейдові групи, які контролюють виконання протиепідемічних вимог громадянами та суб’єктами господарювання (розважальні заклади, нічні клуби, кафе, ресторани та інших місць дозвілля).

Відтак, впродовж доби працювала 41 мобільна рейдова група. Під час заходів було перевірено 609 суб’єктів господарювання. Відносно порушників складено три адмінпротоколи за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП та винесено 40 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП.

Працівники поліції, які несуть службу на блокпостах, здійснюють заходи з контролю за виконанням протиепідемічних вимог громадянами та перевізниками. За добу правоохоронці перевірили 43 автобуси міжобласного сполучення та документи 320 осіб.

Загалом за минулий тиждень перевірено 4036 суб’єктів господарювання, 160 автобусів та близько 1500 осіб. Складено 31 адмінматеріал та 338 постанов.

Поліцейські наголошують громадянам на необхідності дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень.

Неухильно дотримуйтеся маскового режиму, тримайте соціальну дистанцію та використовуйте засоби дезінфекції. Будьте здорові!

Відділ комунікації поліції
Донецької області
 
 

Схожі матеріали