Контраст
Шрифт

Впродовж тижня поліцейські Закарпаття зафіксували ще 17 випадків підробки COVID - документів

clock
29.10.2021 15:49

Працівники поліції Закарпаття відкрили ще 17 кримінальних проваджень щодо використання підроблених документів, які стосуються сертифікатів про вакцинацію та результатів ПЛР-тестування. За такий злочин суд виніс ще один черговий вирок.

Поліцейські Закарпаття активно виявляють та реєструють усі факти підробки та використання фальшивих COVID-документів. Так, станом на 27 жовтня поточного року у провадженні дізнавачів поліції Закарпаття перебуває 98 кримінальних справ. Лише впродовж останніх 7 днів зафіксовано 17 таких фактів. До суду в цей період направлено 3 кримінальні провадження.

Окрім цього, в одній зі справ, що була направлена до суду раніше, суд вже виніс вирок. Йдеться про мешканця села Синевир, що на Міжгірщині. Перебуваючи в міжнародному пункті пропуску в місті Чоп, чоловік пред'явив працівникам прикордонної служби сертифікат про вакцинацію з явними ознаками підробки, нібито виданий медиками лікарні сусідньої області. Таким чином правопорушник мав на меті уникнути обов'язкової самоізоляції, повернувшись додому.

Свою вину чоловік визнав. За використання завідомо підробленого документа, що кваліфікується ч. 4 статті 358 Кримінального кодексу України, суд призначив жителю Міжгірщини покарання у вигляді штрафу.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Схожі матеріали