Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Внутрішня безпека: у Чернігові ексміліціонер організував групу наркодилерів

clock
10-го вересня 2021, 14:22
clock
458

Колишній співробітник чернігівської міліції після звільнення зі служби зайнявся кримінальним бізнесом – виробництвом та збутом амфетаміну. До злочинної співпраці він залучив знайомих, з якими розповсюджував наркотики на території Київської та Чернігівської областей.

Оперативники Чернігівського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ встановили дані про збут наркотиків групою осіб, організатором якої є колишній правоохоронець. Співробітник міліції був звільнений зі служби в органах внутрішніх справ наприкінці 2015 року.

Задля незаконного збагачення чоловік зібрав спільників та налагодив виготовлення і подальшу реалізацію амфетаміну на території Чернігівщини та Київщини. 28-річний лідер групи особисто готував психотропну речовину у приватному будинку, розподіляв її між своїми збувачами, ще частину – продавав клієнтам сам.

Крім того, встановлено, що учасники злочинної групи збиралися у гаражному приміщенні та у ювелірній майстерні, які належать родині одного з фігурантів. У зазначених приміщеннях зловмисники фасували наркотики, збували наркозалежним та самі вживали.

Працівники внутрішньої безпеки НПУ та слідчого управління ГУНП у Чернігівській області, в рамках розпочатого кримінального провадження, провели оперативні закупки.

На санкціонованих обшуках за місцем мешкання дилерів, адресами  розташування нарколабораторій та місць збуту правоохоронці вилучили значну кількість прекурсорів, щойно виготовлену партію амфетаміну - 200 грамів, марихуану, пігулки та капсули, обладнання та інвентар, ваги та пакувальні пакетики, а також оргтехніку, мобільні телефони, "чорнові" записи, 58 000 гривень, 2 000 доларів США та майже 1 000 євро.

Уже повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України організаторові та 28-річному реалізаторові. До суду подано клопотання про обрання їм запобіжних заходів. З метою притягнення до відповідальності інших учасників викритого угруповання тривають подальші слідчі дії. Процесуальне керівництво здійснює Чернігівська обласна прокуратура.

 
Департамент внутрішньої безпеки

Національної поліції України

 

Схожі матеріали