Контраст
Шрифт

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» вже охопив 19 областей країни – Арсен Аваков

clock
28.05.2021 14:05

Сьогодні рівно два роки, як стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади». У 279 територіальних громадах з населенням майже 3,5 млн осіб служить 442 офіцери поліції. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Рівень довіри до поліцейських ОТГ - 70%! Наразі навчанння проходять ще 199 офіцерів. Дякую за службу! Дякую за підтримку!», - зазначив Арсен Аваков.

Наразі проєкт функціонує в таких областях: Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Тернопільській, Київській, Полтавській, Житомирській, Сумській та Миколаївській.

До кінця 2022 року планується обслуговування близько 9 млн сільського та селищного населення із залученням 1386 правоохоронців.  

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» - це новий рівень комунікації і поліцейського сервісу, так званий community policing. Його мета - забезпечення кожної тергромади офіцером поліції. Хто такий поліцейський офіцер громади? Це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем громади, де він несе службу. Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми.

Нагадаємо, нещодавно Антон Геращенко презентував проєкт «Поліцейський офіцер громади» у Житомирі. 

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали