Контраст
Шрифт

Житомир: Антон Геращенко презентував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

clock
25.05.2021 11:39

Сьогодні, 25 травня, у Житомирі відбувся офіційний запуск 17 поліцейських офісів для офіцерів громад. Під час презентації проєкту поліцейським Житомирської та Іршанської територіальних громад також передали ключі від 14 нових службових автомобілів, що сприятимуть їх мобільності та оперативності.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко під час урочистого старту проєкту сказав:

"Житомир – це один із обласних центрів України, де громадяни почувають себе найбільш безпечно. В цьому, переконаний, заслуга ефективної взаємодії органів місцевої влади та поліції. Сьогоднішня подія, старт великого проєкту «Поліцейський офіцер громади» - це приклад розуміння важливості питання безпеки населення тими, хто за неї відповідає. Довіра людей до органів влади залежить у тому числі від якості, мобільності, наближення до людей поліцейських. Тому така реальна матеріально-технічна допомога правоохоронцям дійсно цінна. Міністерство внутрішніх справ продовжує впровадження нових і нових проєктів, направлених на підвищення рівня безпеки: від розвитку системи відеонагляду і до змін в освітньому процесі. Сподіваємось на підтримку цих ініціатив у суспільстві", - сказав Антон Геращенко.

Слід зазначити, що впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Житомирщині відбувається за підтримки американських партнерів.

Заступник міністра внутрішніх справ вручив 12 поліцейським офіцерам Житомирської та 2 – Іршанської територіальних громад сертифікати про успішне закінчення навчання. Їх підготовка тривала за участі та сприяння міжнародних партнерів упродовж майже трьох місяців на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. А їй передував конкурсний відбір, що проходив за участі представників територіальних громад, в яких нині поліцейські і працюватимуть.

"Сьогодні 442 поліцейських офіцери громади у державі забезпечують безпеку 3,5 млн. людей, переважно у сільській місцевості. Житомир – перше велике місто в Україні, перший обласний центр, де ми запускаємо проєкт «Поліцейський офіцер громади». Саме з вашого міста, за наполяганням місцевої влади, починається впровадження проєкту у великих містах. І ми йдемо у них уже з досвідом", - зазначив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.

Під час заходу заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич також вручив офіцерам помпові рушниці («HATSAN ESCORT AIMGUARD POLICE»), а голови Житомирської міської ради Сергій Сухомлин та Іршанської селищної ради Сергій Сахненко – ключі від придбаних за кошти громад 12 службових «Рено Дастер». Ключі від ще 2 автомобілів від Головного управління Нацполіції Житомирщини поліцейським передав начальник ГУНП Юрій Олійник.

Також учасники заходу відповіли на запитання журналістів щодо вказаного проєкту та перспектив його подальшого впровадження в регіоні.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

 

Схожі матеріали