Контраст
Шрифт

Прикордонники затримали росіянина, який, попри заборону в’їзду, вдруге порушив український кордон

clock
27.05.2021 09:35

Порушника-рецидивіста затримали прикордонники Сумського загону. З документів затриманий мав лише військовий квиток радянського зразка.

Українські прикордонники затримали порушника, який незаконно перетнув російсько- український кордон, неподалік від села Грабовське, що на Сумщині. Затриманий назвався громадянином РФ та заявив, що хоче постійно проживати в Україні. Щоправда бажання поважати українські закони громадянин сусідньої країни не демонстрував. Як з’ясувалося, він незаконно перетнув кордон свідомо. 

У 2018 році цього чоловіка вже затримували за незаконне перетинання українського кордону. Щоправда, тоді він мав з собою паспорт громадянина РФ. Три роки тому його притягнули до адміністративної відповідальності, після чого порушнику заборонили в’їзд в Україну на п’ять років. Тепер порушнику кордону загрожує адмінвідповідальність та заборона в’їзду в Україну на 10 років. Але є ймовірність залишитися в Україні, щоправда – у в’язниці. Адже за фактом затримання прикордонники направили в компетентні органи про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 332-2 (Незаконне перетинання державного кордону України) КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі до трьох років за незаконне перетинання українського кордону особою, якій заборонено в’їзд на територію України.

Пресслужба ДПСУ