Контраст
Шрифт

Позиція Нацполіції щодо «ковідної амністії»: особи, які не користувалися підробним сертифікатом, звільняються від відповідальності

clock
09.11.2021 15:58

Перед Законом повинні відповідати правопорушники, які виготовили, реалізували або використали підробний COVID-сертифікат. Про це йшлося сьогодні, 9 листопада, під час брифінгу голови Національної поліції України.

За словами глави відомства, комплекс слідчих заходів, які проводять поліцейські у кожному випадку підробки COVID-документації, надає можливість достатньо швидко і детально вивчити походження сертифіката.

Ігор Клименко наголосив, що наразі Міністерством охорони здоров'я, Верховною Радою України, депутатським корпусом, Міністерством внутрішніх справ розробляються правові підстави щодо звільнення від відповідальності громадян, які придбали, проте не використовували підробний сертифікат. 

«Я розумію, що дуже багато людей оступилися і придбали ці сертифікати. Якщо ви не скористалися завідомо підробленим сертифікатом, ми маємо зараз напрацювати той правовий механізм, який дозволить вам уникнути відповідальності. З іншої сторони ми маємо виявити фізичну чи юридичну особу, яка займалася виготовленням, продажем або передачею цього сертифіката», - сказав голова Національної поліції України.

При цьому він зазначив, що ці правові норми буде напрацьовано в найближчі дні.

Управління комунікації Національної поліції України

Фото Андрія Новицького

Схожі матеріали
#вшануйгероя