Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Поліцейський вертоліт доправив важкохворого 6-місячного хлопчика з Рівненщини до Києва

clock
5-го серпня 2021, 17:09
clock
757

Сьогодні, 5 серпня, маленького пацієнта з Рівного за півтори години транспортували до столиці. У Києві дитину чекали лікарі «Охматдиту» для надання невідкладної допомоги. 

За словами Ярослава Іванова, чергового лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», стан здоров’я 6-місячного малюка стабільний, але важкий. Тому виникла необхідність у його оперативному транспортуванні до реанімаційного відділення для проведення операції. 

У Рівному медичний реанімобіль екстреної медичної допомоги у супроводі патрульних поліцейських доставив маленького Давида до гелікоптера. Надалі тяжкохворого хлопчика у супроводі бригади лікарів-анестезіологів транспортували до столиці.  

Державний експерт Директорату високотехнологічної медичної допомоги та інновацій Міністерства охорони здоров’я України Тетяна Потупалова розповіла, що дитину потрібно було доправити до спеціалізованого медичного закладу якомога швидше у зв’язку зі специфікою респіраторної підтримки.  

«Це важкий пацієнт з деструкцією легень. Бажано було в дорозі провести якомога менше часу. Тому був задіяний вертоліт. Цей рейс став можливим завдяки спільній співпраці кількох міністерств і наполегливості як медиків з Рівного, так і батьків дитини», - повідомила Тетяна Потупалова.

Рейс відбувся без будь-яких затримок, тож хлопчика у Києві передали команді лікарів для надання фахової допомоги.

«Саме злагоджена робота єдиної системи органів МВС та скоординовані дії допомогли вчасно виконати поставлене завдання і доправити хлопчика до лікарні. Сподіваємося, що з ним все буде добре», - розповів пілот поліцейського гелікоптеру Антон Михайлюк.

Весь колектив Національної поліції України бажає Давиду якнайшвидшого одужання.

Управління комунікації 
Національної поліції України

 

ivWChv19zKR7J2RtLnnNYYFy1ulRboxmqTcCMbkp.jpg

QK66mRkjmGGWWrJYvaYNBRbqzCN9vsKGU4Zjntit.jpg

nWO6phBlCNPGBS44rcf4pNBIzouTjVGei8BFBVYF.jpg

jv99aRdsY9uGyqgvWCZevYBzZF4VFAXJpEkfcdJf.jpg

0CoTgYwjyv7Y9V657qT37s9a3539e09d43bQsMk7.jpg

cHcgmqnaArpOYa8fwl3iwQvdNFSvTzHXjmwXIkHt.jpg

G69myw8pr2uSk1vURsfMd3ZkJHh0CzoND6C1ehbA.jpg

Схожі матеріали