Контраст
Шрифт

Аеромедична евакуація на Львівщині: за один день поліцейський гелікоптер доставив до обласного центру чотирьох пацієнтів у критичному стані

clock
24.01.2022 17:33

Сьогодні, 24 січня, гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив до Львівської  лікарні швидкої медичної допомоги кількох пацієнтів з різних куточків Львівщини.

Спочатку гелікоптер транспортував до Львова 64-річну мешканку міста Червоноград з гострим інфарктом міокарда, після чого негайно вилетів в одне із сіл Стрийського району та взяв на борт 49-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу.

Після обіду було здійснено ще дві аеромедичні  евакуації. Так, з Дрогобича  до Львівського регіонального фтизіо-пульмонологічного центру було транспортовано 73-річного чоловіка з пневмоторексом, після чого з поліклініки міста Мостиська гелікоптер забрав 55-річного чоловіка з гострим інфарктом міокарда.

Рятувальні місії здійснені фахівцями Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у рамках спільного проєкту Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я України.

Бажаємо  пацієнтам швидкого одужання!

Відділ комунікації поліції Львівської області

 

Схожі матеріали