Контраст
Шрифт

Поліцейські Львівщини відкрили кримінальні провадження за використання підроблених свідоцтв про вакцинацію від COVID-19

clock
01.11.2021 10:55

В обох випадках громадяни – 31-річний мешканець Тернопільської області та жителька Вінниці віком 37 років, пред’явили міжнародні сертифікати з ознаками підробки співробітникам Державної прикордонної служби України на пунктах перетину державного кордону України та Республіки Польща.

Так, 30 жовтня слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 відкрили за фактом кримінальне провадження за ч.3 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

1 листопада співробітники сектору дізнання Яворівського районного відділу поліції відкрили за фактом кримінальне провадження за ч.4 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Проводяться досудові розслідування.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Схожі матеріали