Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Патрульні склали протокол про адмінпорушення за керування у стані алкогольного сп’яніння на суддю, яка ігнорувала письмові звернення поліції – Олексій Білошицький

clock
21-го вересня 2021, 14:09
clock
2325

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький сказав, що патрульні були змушені відвідати на місці роботи порушницю, яку спіймали в стані алкогольного сп’яніння за кермом, та скласти протокол про адміністративне правопорушення за 130 статтею КУпАП. 

«Пам’ятаєте резонансний випадок, що стався 21 липня на столичній Оболоні, коли транспортний засіб під керуванням судді Деснянського районного суду Києва потрапив у дорожньо-транспортну пригоду? Тоді патрульні поліцейські склали на водійку протокол про адмінправопорушення за вчинення ДТП (ст. 124 КУпАП). А оскільки жінка, яка керувала авто, мала явні ознаки алкогольного сп’яніння, її направили на медичний огляд. І згідно із висновком лікаря ще у липні було підтверджено, що водійка дійсно була нетвереза», - сказав Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції. 

Олексій Білошицький пояснив, що протягом більш ніж півтора місяця порушниця перебувала то на лікарняному, то у відпустці, і жодного разу, на численні письмові запрошення поліцейських, так і не з'явилася до управління патрульної поліції у Києві для завершення оформлення відповідного адміністративного матеріалу. 

«Тому, після виходу водійки з лікарняного, ми відвідали її за місцем роботи та склали протокол про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (ст. 130 КУпАП). Адміністративний матеріал ми вже передали для розгляду по суті за територіальною підсудністю — до Оболонського районного суду м. Києва. Тепер чекаємо справедливого рішення суду», - сказав він. 

Олексій Білошицький наголосив, що «кожен, хто нахабно може дозволити собі сісти за кермо нетверезим, — має відповідати за це».