Контраст
Шрифт

На Прикарпатті поліцейські повідомили про підозру медпрацівниці, яка вносила недостовірні дані про СOVID-вакцинацію

clock
17.11.2021 12:31

Протиправну діяльність заступниці директора однієї з комунальних лікарень області задокументували слідчі слідчого управління обласної поліції спільно зі співробітниками УСБУ в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

В ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що медпрацівниця, використовуючи службове становище, незаконно вносила персональні дані громадян в електронну систему охорони здоров’я «eHealth» через програму «Medics» як нібито вакцинованих. Коштувала така «послуга» 2500 гривень.

Під час санкціонованих обшуків за місцем роботи фігурантки кримінального провадження правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, медичні та інші документи.

Правопорушниці слідчі повідомили про підозру за ч.1 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини

Схожі матеріали