Контраст
Шрифт

Ігор Клименко: Поліцейські чітко виконують рішення Кабінету Міністрів України щодо дотримання громадянами карантинних обмежень

clock
09.11.2021 08:40

За період  війни загинуло більше 13 000 осіб, а від COVID-19 померло уже понад 70 000 осіб. Тож мета Національної поліції - допомогти лікарям досягти колективної безпеки та імунітету у період пандемії. Про це йшлося 8 листопада в ефірі програми «Свобода слова».

За словами Голови Національної поліції України, щодня під час перевірок, які здійснюють правоохоронці, виникають суперечки або спірні питання:

«Інколи люди починають агресувати на законні вимоги працівника поліції. Ми ж намагаємося реагувати толерантно. Ми розпочали все з профілактики і пояснень, чому проводяться перевірки і які у нас є повноваження. Утім окремі громадяни хочуть висловити власну точку зору, яка, як правило, перекриває загальну проблему держави». 

Ігор Клименко наголосив, що за період  війни загинуло понад 13 000 людей, тоді як від COVID-інфекції померло уже понад 70 000 осіб.

«Мета Національної поліції, і ми це пояснюємо людям - допомогти лікарям досягти колективної безпеки та імунітету», - акцентував глава відомства. 

При цьому він зазначив, що, відповідно до Закону України “Про Національну поліцію», поліцейські повинні профілактувати як кримінальні злочини, так і адміністративні правопорушення. 

«Є постанова Кабінету Міністрів України, яка надає право працівникам поліції перевіряти COVID-сертифікати і дотримання карантинних режимів. Є стаття 117 Конституції України, яка говорить про те, що рішення, розпорядження та постанови Кабінету Міністрів є обов‘язковими до виконання. Тож ми чітко виконуємо рішення Кабінету Міністрів України і роз‘яснюємо ці норми громадянам».

Управління комунікації
Національної поліції України

Схожі матеріали
Герої МВС