Берет з відзнакою: Денис Монастирський відвідав кваліфікаційний іспит найкращих гвардійців

clock
16.09.2021 12:19

Міністр внутрішніх справ відвідав кваліфікаційний іспит Нацгвардії на право носити берет з відзнакою. Їх здобули 11 найкращих гвардійців, усього у іспиті взяли участь 75 військовослужбовців з різних регіонів України, серед яких була одна жінка.

«Ви воїни, які допомагають захищати незалежність України. Найкращим свідченням моєї поваги до вас є те, що зі мною мої діти. Я хочу, щоб вони брали приклад з найкращих військовослужбовців, які отримують берет з відзнакою», - сказав Денис Монастирський.

Командувач Нацгвардії Микола Балан зазначив, що іспити за право носити берет з відзнакою вдосконалюються вже четвертий рік поспіль.

«Відзнака для нацгвардійців найбільш почесна та авторитетна серед всіх існуючих у Національній гвардії. Це дуже справедливі та неупереджені іспити і те, як воїни долатимуть дистанцію – стане для присутніх підтвердженням цього», - сказав він.

На іспитах були присутні представники 11 операції «UNIFIER» за участі командирки Мелані Лейк. За її словами, в Канаді буде впроваджуватися методи оцінювання воїнів Збройних Сил Канади на змаганнях, на прикладі іспиту на право носити берет з відзнакою за зразком НГУ. 

Вона також зазначила, що сам кваліфікаційний непростий та різноплановий, що добре відобразиться на моральному та фізичному досвіді учасників, а отже зробить їх більш готовими до будь-яких умов надалі в житті.

Кваліфікаційні іспити тривали у Вишгороді на базі Першої президентської бригади оперативного призначення ім. гетьмана Петра Дорошенка НГУ. Відтак, 8 груп з 10 кандидатів по черзі минали 11-кілометрову дистанцію з 3-х випробувань.

І випробування – марш-кидок на 10-12 км в повній амуніції по пересічній місцевості з подоланням штучних та природних перешкод: подолання смуги перешкод, виконання нормативів з бойової підготовки (тактичної, вогневої, військово-медичної підготовки, вирішення логічних завдань, метання гранати на дальність, подолання психологічної перешкоди, виконання вправ силової підготовки, виконання вправи з автомата Калашникова на влучність).

ІІ випробування – стрільба з бойової зброї, а саме виконання вправи з пістолета та з автомата на влучність.

ІІІ випробування – рукопашний бій з інструктором з рукопашного бою або з володарем берета з відзнакою.

Під час візиту до бригади оперативного призначення глава МВС оглянув стрілецьке озброєння, яким оснащенні підрозділи НГУ, кінологічний центр, медичний пункт та фізкультурно-оздоровчий комплекс. 

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали