Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Аеромедична система МВС – це про порятунок життів, вдалі операції це лише підтверджують - Катерина Павліченко

clock
21.09.2021 14:16

Про це заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко заявила сьогодні, 21 вересня, під час візиту до дитячої лікарні «Охматдит». Заступниця міністра та інші високопосадовці поспілкувалися з пацієнтом лікувального закладу Дмитром, якому нещодавно провели необхідну операцію. 

«Напрямок аеромедичної системи МВС – один із ключових і пріоритетних. Ми плануємо вдосконалювати і масштабувати цю систему. Наразі працює експериментальний проєкт з аеромедичної евакуації постраждалих та транспортування анатомічних матеріалів у рамках Єдиного аеромедичного простору із залученням повітряних суден ДСНС та НПУ. Сьогоднішній захід – це яскравий показник злагодженої роботи Авіаційної системи МВС та дитячої лікарні «Охматдит», яка направлена на порятунок життів», - сказала Катерина Павліченко.

Варто зазначити, що українські лікарі провели вже 10 успішну трансплантацію для маленьких пацієнтів. Заступниця міністра наголосила, що спільна робота МВС та лікарні «Охматдит» триває, а авіатори Єдиної авіаційної системи готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Нагадаємо, у квітні 2021 року МВС підписало Меморандум про співробітництво з Національною дитячою лікарнею «Охматдит». Документ передбачає впровадження передового досвіду та міжнародних стандартів лікування. В тому числі для лікування дітей поліцейських, нацгвардійців, рятувальників, та працівників, які постраждали в період проведення АТО. В разі екстреної необхідності з боку МВС надаватиметься допомога в організації санітарної авіації. Також фахівці міністерства у добровільному порядку стануть донорами крові для маленьких пацієнтів.

Департамент комунікації МВС України

фото Андрій Новицький

Схожі матеріали