Контраст
Шрифт

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон) повідомляємо про оприлюднення 01  лютого 2022 року на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів» (далі – проєкт постанови): тут.

Проєкт постанови розроблено Міністерством внутрішніх справ України з метою оптимізації належної організації підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів суб’єктами господарювання у сфері підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів у частині розроблення та приведення власних навчальних планів, типових тематичних програм і визначення мінімальної кількості навчальних годин відповідно до вимог Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 року № 229 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06 жовтня 2021 року № 1045).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту постанови приймаються протягом місяця з дня оприлюднення в письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071; або на електронну адресу: [email protected]с.gov.ua.

Відповідальна особа: Колесник Оксана Вікторівна, (044) 374 10 51

Відповідно до статті 20 Закону зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проєкту постанови надаються також Державній регуляторній службі України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; або на електронну адресу: [email protected].

Проєкт постанови та всі пов’язані документи

 

Герої МВС