МВС України підтримало спортивні змагання «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів
Упродовж двох днів у столичному парку «Муромець» відбувалися змагання «Київ Незламний», організовані «Федерацією стронгмену України». Серед учасників – ветерани, діючі військові ЗСУ, підрозділів системи МВС, а також професійні атлети та курсанти.
![](/upload/1/8/8/0/8/4/0x0-3.jpeg.webp)
![](/upload/1/8/8/0/7/9/0x0-4.jpeg.webp)
Загалом, учасники змогли позмагатися у таких видах як: біг на 1000 метрів, штовхання ядра, веслування, стронгмен, жим лежачи, стрільба з лука та інвастронг.
![](/upload/1/8/8/0/8/1/0x0.jpeg.webp)
![](/upload/1/8/8/0/8/0/0x0-7.jpeg.webp)
Своєю чергою Міністерство внутрішніх справ України всебічно підтримує такі заходи та надає можливість ветеранам тренуватись на майданчиках, які є в системі МВС. Йдеться про заклади вищої освіти відомства та Головні управління ДСНС, Національної поліції, Національної гвардії та ДПСУ.
![](/upload/1/8/8/0/8/2/0x0-10.jpeg.webp)
Так, напередодні заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко взяв участь у Форумі «Ветерани – майбутнє», який присвячений реабілітації ветеранів війни, зокрема розвитку спортивної реабілітації в Україні.
![](/upload/1/8/8/0/8/3/0x0-15.jpeg.webp)
«У нас чітко визначена надмета – соціалізовані ветерани. Стратегічними цілями для МВС є сталість спортивної реабілітації, системність та підготовка тренерів. Ми працюємо над тим, аби створити всі необхідні умови для підготовки тренерів, які будуть в подальшому працювати із ветеранами. Наші ветерани і самі в майбутньому будуть ставати тренерами, після проходження адаптації та навчання, адже найкраще ветеран спілкується з ветераном. Пріоритетними напрямками наразі є створення мережі інклюзивних об’єктів для тренувань та організація змагань», – заявив на Форумі Леонід Тимченко.
![](/upload/1/8/8/0/7/8/img-0741jpg.webp)
Зазначимо, що це не перший спортивний захід організований «Федерацією стронгмену України» для військовослужбовців та ветеранів. 18 березня 2024 року на базі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся спортивно-інклюзивний захід «Сильні України». Учасниками якого були ветерани Національної гвардії, Державної прикордонної служби, ЗСУ та працівників ДСНС України, які отримали поранення під час виконання службових завдань.
Департамент комунікації МВС України