Контраст
Шрифт

Реабілітація бійців, безпека у школах та ситуація на прикордонні: Катерина Павліченко відвідала Чернігівщину та Сумщину

clock
09.02.2024 15:02

Заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко з робочим візитом відвідала Чернігівську та Сумську області. Поспілкувалась із пораненими правоохоронцями, відзначила накращих службовців нагородами, обговорила питання реалізації проєкту "Служба освітньої безпеки".

В Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області Катерина Павліченко вручила співробітникам обласної поліції та патрульним Чернігівщини відомчі відзнаки за проявлену особисту мужність і відвагу, стійкість і рішучість при виконанні службових обов’язків. 

"Дякую кожному і кожній за те, що під час війни ви продовжуєте стояти на варті правопорядку і допомагати людям. Ви першими виїжджаєте на місця ворожих обстрілів, від яких щодня потерпає прикордоння Чернігівщини. Евакуюєте мирне населення, цілодобово підтримуєте і надаєте необхідну допомогу мешканцям прифронтових районів", -  звернулася до присутніх поліцейських заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко. 

Окрім того, у відомчому медзакладі МВС Катерина Павліченко поспілкувалася з лікарями та пацієнтами - правоохоронцями, які дістали поранення на передовій. Обговорили технічне оснащення лікарні, процес реабілітації, питання психологічної підтримки поранених бійців та членів їхніх родин. 

Під час перебування Сумщині Катерина Павліченко зустрілася з прикордонниками, поліцейськими та рятувальниками. 20 службовців, які відзначились під час несення служби, отримали відомчі нагороди.Також заступниця Міністра провела робочу зустріч з керівництвом Сумської обласної військової адміністрації та працівниками місцевого управління освіти. Під час наради обговорили питання реалізації та масштабування проєкту "Служба освітньої безпеки".

"Сумщина досить активно включилася в цей проєкт, за що я вдячна місцевим управлінцям та освітянам. У 63 школах уже працюють наші поліцейські. Мала нагоду відвідати кілька таких шкіл і поспілкуватися з адміністрацією шкіл. Отримали багато хороших відгуків", – резюмувала заступниця очільника МВС.

Катерина Павліченко підкреслила, що сьогодні особлива увага приділяється підготовці поліцейських, а програми, за якими вони навчаються, - постійно удосконалюються.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали