Думав, що матір зникла безвісти: міграційники на Хмельниччині об’єднали родину

clock
17.08.2023 14:30

73-річній Євдокії Тушевій необхідно було відновити втрачений паспорт громадянина України. Із таким проханням до Хмельницького відділу УДМС звернулися працівники Виноградівського психоневрологічного інтернату у червні цього року. 

Від початку воєнних дій Євдокія Іванівна втратила зв'язок зі своїми рідними та близькими. Ім’я родичів жінка пригадати не змогла.

Під час проведення процедури ідентифікації особи Євдокії Іванівни працівники міграційної служби розшукали її сина Олександра. Для цього використали відомчі бази даних. Чоловік вважав свою матір зниклою безвісти в окупації. Працівники Хмельницького відділу організували відеозв'язок для мами із сином. Чоловік був безмежно радий побачити і почути матір. 

Одночасно із цим міграційники встановили і місцезнаходження документів Євдокії Іванівни, які вважалися втраченими: паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення. Як виявилось, їх надійно зберігала подруга-сусідка старенької. Вона погодилася надіслати документи на адресу Виноградівського інтернату.

Завдяки небайдужості до людських проблем, професіоналізму та злагодженій роботі працівників міграційної служби було не просто віднайдено втрачені під час евакуації документи, але й об'єднано родину, яку безжалісно розділила  війна.

Державна міграційна служба України

Схожі матеріали