Контраст
Шрифт

Про Порядок оформлення, видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього кольору на транспортних засобах

Розміщено 24 липня 2019

Повідомлення

про оприлюднення проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про Порядок оформлення, видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього кольору на транспортних засобах»

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про Порядок оформлення, видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього кольору на транспортних засобах» (далі – проєкт акта).

Проєкт акта розроблено Міністерством внутрішніх справ України відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 176 «Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах».

Прийняття акта обумовлено необхідністю приведення нормативно-правових актів МВС у відповідність до законодавства та врегулювання порядку оформлення, видачі та обліку дозволів на встановлення та використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв синього кольору на транспортних засобах.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту від юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовому або в електронному вигляді за адресами:

04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України, е-mail: [email protected].,
(044) 374 10 68 (Федорченко Ігор Валерійович)

01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України, e-mail: [email protected].