Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306»

Повідомлення

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесеннязмін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306»

 

Повідомляємо про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України (www.mvs.gov.ua) проєкту до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306» (далі – проєктпостанови).

Проєкт постанови розроблений з метою вирішення проблемних питань щодо сприяння точності та уніфікованості термінології, оптимізації систематизованого викладення навчального матеріалу, у вигляді, зокрема електронних посібників, що відповідає освітній програмі, містить цифрові об’єкти різних форматів та забезпечує інтерактивну взаємодію, а також підвищення рівня безпеки дорожнього руху, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, зниження рівня смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод, а також їх тяжкості, створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху.

На сьогодні масштаби дорожньо-транспортного травматизму в Україні значно випереджають аналогічні показники більшості держав світу. Розв’язання порушеної проблеми потребує комплексного підходу до ряду різнохарактерних завдань, насамперед, у законодавчій сфері, щопередбаченопроєктомпостанови.

Для вирішення проблемних питань щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху, створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, збереження життя і здоров’я учасників дорожнього руху проєкта та передбачає внесення деяких змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306 «Про Правила дорожньогоруху».

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати опублікування (14.05.2020 р.) в письмовій або електронній формах за адресою: Головний сервісний центр МВС, вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071, е-mail: [email protected].,(044) 374 10 88 (Рудий Сергій Анатолійович).