Контраст
Шрифт

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу МВС «Про затвердження Порядку організації цілодобової охорони об’єктів і приміщень, у яких культивуються, використовуються, зберігаються та знищуються нарк

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань Міністерство внутрішніх справ України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Порядку організації цілодобової охорони об’єктів і приміщень, у яких культивуються, використовуються, зберігаються та знищуються нарковмісні рослини, а також використовується, зберігається та знищується отримана з них готова продукція чи відходи таких рослин».

Головним розробником проекту регуляторного акта є Міністерство внутрішніх справ України.

Проєкт наказу МВС розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ України у відповідність до законів України «Про Національну поліцію», «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1026 «Про затвердження Умов запобігання розкраданню рослин, включених до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення (15.09.2020): у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Богомольця, 10, м. Київ,  01601, тел. 254-77-01 або на електронну адресу [email protected];  тел.: 254-03 51 (Золотарьова Олена Анатоліївна)