Київське метро продовжує надавати прихисток громадянам у випадках оголошення повітряної тривоги

clock
06.05.2022 14:44

З початку російської агресії та очевидної загрози для киян підземка працювала лише у форматі надійного бомбосховища. Після поразки агресора під Києвом та відступу на Київському напрямку, станції метрополітену почали працювати й за прямим призначенням – про це закордонні та вітчизняні журналісти дізналися під час престур до станції метро «Дружби народів», організованого управлінням інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації КМДА, та департаментом комунікацій МВС.

З першого дня російської агресії співробітники управління поліції в метрополітені ГУНП України в м. Києві несли службу у посиленому режимі і разом з працівниками метрополітену намагалися створити умови для безпечного перебування громадян на станціях метро.

Зі зміною формату роботи метро та поступовому поверненню цієї важливої транспортної складової міста до стандартного графіка роботи, у поліцейських метрополітену мало що змінилося – вони продовжують ретельні перевірки пасажирів, не допускають порушень громадського порядку і дбають про безпеку громадян, які шукають безпеки під час повітряної тривоги.

Поліцейські відзначають зростання свідомості громадян та певне перелаштування усіх соціальних відносин на «військові рейки». Нікого вже не дивують вимоги поліції, продиктовані алгоритмами дотримання безпеки на об’єктах важливої інфраструктури. У абсолютній більшості громадяни йдуть назустріч працівникам поліції та виконують вимоги правоохоронців.

За словами начальника КП "Київський метрополітен" Віктора Брагінського, зараз метрополітен виконує подвійну функцію. Щодня київська підземка перевозить до 250 тисяч пасажирів і цей показник збільшуватиметься через скорочення інтервалів руху поїздів. Водночас функція бомбосховища залишається за станціями метро, оскільки ворог продовжує удари по українських містах.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали