Contrast
Letter

На Київщині поліцейські затримали «злодія в законі»

clock
7th December 2019, 09:03
clock
344

У п’ятницю, 6 грудня, оперативники стратегічних розслідувань у Київській області Нацполіції затримали  «злодія в законі» на прізвисько «Гега Озургетський», який 5 грудня незаконно прибув на територію України.

 

 

Поліцейські отримали інформацію, що у четвер, 5 грудня, на територію України незаконно прибув «злодій в законі» «Гега Озургетський», також відомий як «Гега Модебадзе». За даними поліцейських, 44-річний громадянин Грузії приїхав до країни з єдиною метою – об’єднати молодь у злочинні групи та за їх допомогою дестабілізувати криміногенну ситуацію в столичному регіоні.

 

Аби не допустити реалізації його злочинних планів, працівники управління стратегічних розслідувань в Київській області Нацполіції за допомогою оперативних служб Нацполіції встановили місце перебування «злодія» та вранці, 6 грудня, провели заходи із його затримання.

 

Наразі за сприяння управління Державної міграційної служби України в Києві та Київській області «Гега Озургетський» поміщений до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Вирішується питання про його примусове видворення.

 

Треба зазначити, що у лютому 2018 року правоохоронці вже затримували «злодія в законі», якого в подальшому було депортовано до Туреччини із забороною в’їзду на територію України. У 2014 році він був «коронований» у Греції. Також неодноразово відбував покарання за скоєння майнових злочинів на території РФ.

 

Нагадуємо, що у Харкові поліцейські затримали «злодія в законі» «Міндію Гальського».

 

Крім того, у листопаді працівники Департаменту стратегічних розслідувань затримали трьох впливових у кримінальному світі «злодіїв у законі». Наразі «Дато Сфан», «Тенго Пітерський» (він же - «Тенго Гальський») та «Лаша Очамчирський» за рішенням суду на пів року поміщені до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.  

 

 

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України