Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Зведений загін одеських правоохоронців вирушив охороняти безпеку громадян на сході країни

clock
14-го вересня 2021, 13:35
clock
176

Сьогодні 35 поліцейських з батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Шторм», Ізмаїльського районного відділу поліції та Управління патрульної поліції вирушили у Маріуполь.

Вони змінять своїх колег в рамках чергової ротації та протягом двох місяців охоронятимуть стратегічні об’єкти, чергуватимуть на блокпостах та дбатимуть про безпеку жителів Донеччини.

Очільник ГУНП в Одеській області Микола Семенишин перевірив готовність зведеного загону до несення служби та висловив впевненість, що вони, як і завжди, гідно виконуватимуть завдання, визначені командуванням Операції об’єднаних сил.

«Це не перша ваша ротація, ви знаєте, що потрібно робити. Надзвичайно великий авторитет ваш підрозділ має в Донецькій області, тому я звертаюся до вас: бережіть себе, підтримуйте традиції одеської поліції і пам’ятайте, що ми на вас чекаємо», - сказав Микола Семенишин.

Крім керівництва, в дорогу хлопців та дівчат проводжали рідні, колеги, ветерани та волонтери, представники духовенства й учні шкіл Одещини.

Відділ комунікації поліції Одеської області