Контраст
Шрифт

З початку року слідчі Нацполіції забезпечили відшкодування пів мільярда гривень збитків у кримінальних провадженнях

clock
01.07.2021 16:19

Про це повідомив Голова Нацполіції Ігор Клименко сьогодні, 1 липня, під час наради з підбиття підсумків роботи слідчих підрозділів за 5 місяців. 

Голова Нацполіції відзначив позитивну тенденцію останніх років щодо протидії злочинності. Так, за 5 місяців цього року слідчі розслідували 27,6 тисячі тяжких та особливо тяжких злочинів, що на 2,3 тисячі більше, ніж торік.

Також слідчі розпочали досудове розслідування в 378 кримінальних провадженнях по 2116 злочинах, учинених організованими групами та злочинними організаціями.

«Поліцейські задокументували діяльність організованих груп та злочинних організацій, які вчиняли багатоепізодні, чітко сплановані злочини. Відтак завдяки  системній роботі слідчих до суду направлено обвинувальні акти у 233 кримінальних провадженнях», – повідомив Ігор Клименко.

Окрім того, робота слідчих поліції забезпечила відшкодування майже пів мільярда гривень збитків у кримінальних провадженнях. Накладено арешт на майно на суму 2,7 млрд гривень.

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе зазначив, що впродовж 5 місяців цього року слідчі розслідували майже 1,5 млн кримінальних проваджень. Відтак у середньому один слідчий розслідує 312 кримінальних проваджень:

«У вас серйозне навантаження, адже 90 відсотків скоєних у державі злочинів розслідують саме слідчі поліції. Але у нас потужний колектив, професіонали своєї справи, тож, попри непрості умови, ви демонструєте хороші результати роботи». 

Під час наради Голова Нацполіції Ігор Клименко також привітав слідчих із професійним святом та подякував за службу:

«Слідство є наріжним каменем, з якого починається робота поліції і від роботи якого залежить оцінка діяльності поліції. На слідчих покладається величезна відповідальність перед МВС і перед державою. Саме ваша порядність, ваш професіоналізм і принциповість є запорукою того, що Нацполіція, Міністерство внутрішніх справ є тим стовпом, на якому тримається законність та порядок у державі. І один із найважливіших показників: коли ви закінчуєте досудове розслідування у кримінальному провадженні, громадяни знають, що ви зробили все необхідне, щоби справедливість і норма закону були виконані».

Кращим слідчим вручили відомчі нагороди та відзнаки.

Управління комунікації 
Національної поліції України 

Схожі матеріали
#вшануйгероя