Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Херсонська поліція на воді попередила завдання державі шкоди на близько 5 мільйонів гривень

clock
31-го травня 2021, 10:56
clock
299

Співробітники сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського райуправління провели відпрацювання акваторії Чорного моря в межах території Національного природнього парку «Джарилгацький». В ході рейду поліцейські виявили та вилучили з води близько сотні браконьєрських знарядь лову, в які потрапили й біоресурси, занесені до Червоної книги. Вартість незаконного улову оцінюється у понад 5 мільйонів гривень.

Як розповів начальник поліцейського підрозділу Максим Жарков, інспектори вилучили з води 90 ятерів креветочних та 9 місинових сіток. Загальна довжина незаконних знарядь лову складає 3 кілометри, а їхня вартість – близько 600 тисяч гривень.

У ході перевірки знарядь лову з’ясувалося, що в них потрапили молодь осетрових видів риб, занесених до Червоної книги, креветка, чорноморські калкани, бички, риба-голка та краби. Незаконний улов в живому стані поліцейські повернули назад в природнє середовище. Тим самим правоохоронці запобігли завданню шкоди державі на понад 5 млн гривень.

Наразі проводяться оперативні заходи зі встановлення власників заборонених знарядь лову. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст.249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Відділ комунікації поліції Херсонської області