Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Відбулася телефонна розмова міністрів внутрішніх справ України і Туреччини

clock
22-го вересня 2021, 16:08
clock
701

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський провів телефонну розмову зі своїм турецьким колегою Сулейманом Сойлу сьогодні, 22 вересня.

Денис Монастирський висловив вдячність за оперативне реагування та дієве сприяння з боку турецьких прикордонників у нещодавньому поверненні в Україну нашого громадянина, який є важливим свідком у ряді кримінальних проваджень. 

У свою чергу Сулейман Сойлу запевнив у готовності турецької сторони до подальших конкретних кроків взаємодопомоги у розшуку, затриманні та екстрадиції небезпечних кримінальних злочинців.

 «Ми на відстані одного телефонного дзвінка» для вирішення оперативних питань термінового характеру»,- сказав Сулейман Сойлу.

Міністр внутрішніх справ Туреччини ще раз висловив глибоку вдячність українській стороні за надане пожежною авіацією ДСНС України сприяння у ліквідації вогню під час масштабних лісових пожеж.

Своєю чергою чергу Денис Монастирський високо оцінив досягнутий рівень співробітництва між міністерствами України і Туреччини, запевнивши у намірі розвивати уже започатковані проєкти та реалізувати попередньо досягнуті домовленості.

Сторони висловили сподівання на якнайближчу нагоду для особистого знайомства.