Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Вертоліт ДСНС вчергове доправив пацієнтку із найвіддаленішого гірського району Львівщини до Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги

clock
12-го квітня 2021, 17:35
clock
442

12 квітня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 84-літню тяжкохвору пацієнтку з міста Турка, Львівської області, до Львівської міської клінічної лікарні швидкої допомоги.

Необхідність аеромедичної евакуації вертольотом виникла у зв’язку із важким станом жінки, а також географічним знаходженням населеного пункту, адже місто знаходиться у найвіддаленішому гірському районі.

Так, вертоліт здійснив посадку на автошляху Львів-Ужгород, поблизу міста Турка, куди хвору доставили місцеві медики каретою швидкої, щоб пришвидшити процес транспортування. Кілька хвилини і гвинтокрил піднявся знову в небо з пацієнткою на борту.

Після приземлення на злітному майданчику Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги жінку передано лікарям для надання кваліфікованої медичної допомоги.

Нагадаємо, що це вже третій випадок аеромедичної евакуації упродовж останніх днів. Раніше рятувальники доправили до лікарні Львова з міста Турка 79-річну жінку з інсультом, а також пацієнта з політравмою, отриманою внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, з міста Броди, Львівської області.